KATALOG BIBLIOTECZNY WIRTUALNY DZIEKANAT

Aktualności

DATA
01 / 10 / 2022

DOROCZNY SPCACER PO GROBACH MEDYKÓW – ZAPROSZENIE DLA PRACOWNIKÓW i STUDENTÓW UM MSC

Już za dwa tygodnie, w sobotę 15.10.2022, wraz z redakcją „Pulsu Medycyny” organizujemy Spacer po Starych Powązkach. Temat naszego spaceru to: „Lekarze Warszawy: dawni mistrzowie, słynne autorytety, a prywatnie zwykli ludzie”. Po miejscach wiecznego spoczynku wybitnych przedstawicieli świata medycyny oprowadzą: dr Adam Tyszkiewicz oraz prof. Krzysztof J. Filipiak. 

 

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy od udziału w spacerze. Odbędzie się w sobotę, 15 października, zbiórka o godz. 14.45, Brama św. Honoraty przy ul. Powązkowskiej. Spacer poprowadzą dr Adam Tyszkiewicz (Uniwersytet Warszawski) i prof. dr hab. Krzysztof J. Filipiak (Uczelnia Medyczna im. M. Skłodowskiej-Curie), a wydarzenie otrzymało oficjalny patronat Uniwersytetu Warszawskiego i naszej Uczelni.

 

Uczestników spaceru zachęcamy do zabrania zniczy, które zapalimy na odwiedzanych grobach. Szczególnie zachęcamy społeczność i studentów UM MSC w Warszawie, w tym studentów I roku, do udziału w tym wydarzeniu – dokładnie rok temu, podobny spacer z dr Adamem Tyszkiewiczem zorganizowaliśmy na Cmentarzu Żydowskim w Warszawie. Bądźcie z Nami również w tym roku! Szczegóły spaceru i deklaracje udziału można potwierdzić na stronie wydarzenia utworzonej w mediach społecznościowych Uczelni.

Tagi
Udostępnij na Facebooku
Designed by Brigatta

Warning: Only the first byte will be assigned to the string offset in /home/uwmsc/ftp/uwmscnowe/wp-content/plugins/responsive-menu/v4.0.0/inc/helpers/custom-functions.php on line 218