WIRTUALNY DZIEKANAT

KONTAKT

BIURO REKRUTACYJNE

Al. Solidarności 12 03-411 Warszawa

pokój nr 4

tel. 22 703 43 91

tel. 22 703 43 83

tel. 22 703 43 88

rekrutacja@uwmsc.pl

Godziny pracy rekrutacji:

Poniedziałek:  8.00-16.00

Wtorek:  8.00-18.00

Środa:  8.00-16.00

Czwartek:  8.00-18.00

Piątek:  8.00-16.00

Sobota:  10.00-14.00

BIBILIOTEKA

Al. Solidarności 12
03-411 Warszawa

Szanowni Studenci

Informujemy, że biblioteka jest nieczynna w związku z przenosinami na Al. Solidarności

DZIEKANAT UCZELNI

Al. Solidarności 12

03-411 Warszawa (parter)

(wjazd od ul. Szwedzkiej oraz od ul. Al. Solidarności)

pokój nr 4

Godziny pracy dziekanatu w okresie wakacyjnym:
Poniedziałek - piątek : 8 - 16

Tel. 509 030 972

Barbara Kurpeta
tel.: 22 703 43 88
barbara.kurpeta@uwmsc.pl

Anna Pawlak
tel.: 22 703 43 83
anna.pawlak@uwmsc.pl

Gabriela Rybaczuk
tel.: 22 703 43 91
gabriela.rybaczuk@uwmsc.pl

KSIĘGOWOŚĆ

Al. Solidarności 12

03-411 Warszawa (parter)

(wjazd od ul. Szwedzkiej oraz od Al. Solidarności)

pokój nr 10

Telefon kontaktowy:

22 703 43 82
509 030 973

Kwestor

Ewa Maguza
ewa.maguza@uwmsc.pl

Sylwia Klimaszewska
sylwia.klimaszewska@uwmsc.pl

Magdalena Wawrzyniewicz
magdalena.wawrzyniewicz@uwmsc.pl

W okresie od lipca do września księgowość czynna:

Poniedziałek - piątek : 8 – 16

DZIAŁ PERSONALNY

Al. Solidarności 12

03-411 Warszawa (parter)

(wjazd od ul. Szwedzkiej oraz od Al. Solidarności)

pokój nr 11

Kadry i płace:
Joanna Roszewska

Tel: 22 703 43 81
joanna.roszewska@uwmsc.pl

Godziny pracy:
Poniedziałek : 8.00 - 16.00
Wtorek : 8.00 - 16.00
Środa : 8.00 - 16.00
Czwartek : 8.00 - 16.00
Piątek : 8.00 - 16.00
Sobota : nieczynne
Niedziela : nieczynne

DZIAŁ INFORMATYKI

Administrator/Informatyk
admin@uwmsc.pl

Rezerwacja rzutników multimedialnych
Wykładowcy, którzy będą chcieli korzystać z przenośnych rzutników cyfrowych, proszeni są o zapisywanie się w Dziale Informatyki lub wysłanie maila wraz z terminem i miejscem zajęć na adres:
admin@uwmsc.pl

PEŁNOMOCNIK DS. OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Al. Solidarności 12
03-411 Warszawa

pokój 404

Anna Opalińska

Tel:
509 030 974
anna.opalinska@uwmsc.pl

INSPEKTOR OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH

Al. Solidarności 12, 03-411 Warszawa

iodo@rt-net.pl


Designed by Brigatta