KATALOG BIBLIOTECZNY WIRTUALNY DZIEKANAT

Aktualności

DATA
21 / 03 / 2022

Nie ma większej miłości niż miłość matki do dziecka

Dnia 6.03.2022 zostały dostarczone dary zbierane wspólnie z ,,Przychodnią rodzinną dr Zdziebłowskiej” w ramach akcji ,,Społeczność UM MSC w Warszawie wspiera dzieci i mamy z Ukrainy”. Dary początkowo miały trafić na przejście graniczne, a później transportem humanitarnym do Chersonia. Niestety ze względu na działania wojenne, organizatorzy postanowili dostarczyć rzeczy prosto do… Lwowa, gdzie zostały przekazane na ręce księdza Wiesława Dorosza, Dyrektora Caritas-Spes Archidiecezji Lwowskiej.

Dziękujemy bardzo za wsparcie akcji wszystkim studentom i pracownikom UM MSC w Warszawie, rodzicom, dzieciom i pracownikom Szkoły Podstawowej nr 1 im. Stanisława Staszica w Busko-Zdroju, pacjentom ,,Przychodni rodzinnej dr Zdziebłowskiej”, pracownikom naukowym Politechniki Warszawskiej, Siergiejowi i Michałowi, pracownikom firmy ochroniarskiej, którzy udzielili eskorty w przejeździe przez Lwów, księdzu Wiesławowi Doroszowi i pracownikom Caritas-Spes Archidiecezji Lwowskiej za koordynowanie akcji po drugiej stronie granicy oraz wszystkim ludziom dobrej woli, którym los najbardziej pokrzywdzonych wojną nie jest obojętny.

Pozdrawiamy Was słowami jednego z policjantów pełniącego służbę w punkcie kontrolnym – ,,Bądźcie szczęśliwi” (ukr. Будь щасливий).

Ukraino, jesteśmy z Tobą

Tagi
Udostępnij na Facebooku
Designed by Brigatta