KATALOG BIBLIOTECZNY WIRTUALNY DZIEKANAT

Aktualności

DATA
17 / 05 / 2023

W dniu 16 maja 2023r. wykład poprowadził prof. Carlos Garcia-Rosas, ekspert w dziedzinie medycyny ratunkowej oraz pionier medycyny ratunkowej w Meksyku oraz Prezydent Meksykańskiej Akademii Medycyny Ratunkowej

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że w ramach naszego programu gościnnych wykładów w Uczelni Medycznej im. Marii Skłodowskiej-Curie, w dniu 16 maja 2023r. wykład poprowadził prof. Carlos Garcia-Rosas, ekspert w dziedzinie medycyny ratunkowej oraz pionier medycyny ratunkowej w Meksyku oraz Prezydent Meksykańskiej Akademii Medycyny Ratunkowej. Wykład odbył się w Pałacu Lubomirskich i zgromadził liczne grono studentów, pracowników naukowych i zaproszonych gości.
Dziękujemy profesorowi za jego cenny wkład i poświęcony czas. Jest to kolejny przykład zaangażowania UMMSC w zapewnianie wysokiej jakości edukacji i umożliwianie studentom spotkania z czołowymi naukowcami w swojej dziedzinie na poziomie międzynarodowym. Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w tym wyjątkowym wydarzeniu. Życzymy dalszych sukcesów w nauce i odkrywaniu nowych horyzontów w swojej dziedzinie.

Tagi
Udostępnij na Facebooku
Designed by Brigatta