KATALOG BIBLIOTECZNY WIRTUALNY DZIEKANAT

Aktualności

DATA
04 / 10 / 2021

ZAPROSZENIE NA INAUGURACJĘ ROKU AKADEMICKIEGO 2021/2022

Rektor i Senat UM MSC uprzejmie informują, że
inauguracja roku akademickiego 2021/2022 w Uczelni Medycznej im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie odbędzie się w siedzibie Uczelni – Pałac Lubomirskich w Warszawie, Sala im. Premier Wielkiej Brytanii Margaret Thatcher na I piętrze (Plac Żelaznej Bramy 10) w piątek 15 października 2021 o godz. 12.00.

Z uwagi na aktualną sytuację epidemiczną, w inauguracji uczestniczyć będą wszyscy członkowie Senatu, zaproszeni Goście, reprezentanci pracowników i studentów UM MSC. W trakcie inauguracji przewidziana jest immatrykulacja reprezentantów nowo przyjętych studentów kierunku: lekarskiego, pielęgniarskiego, ratownictwa medycznego i kosmetologii. Studenci ci otrzymają informację mailową i/lub telefoniczną z prośbą o przybycie na inaugurację.

Inaugurację zakończy wykład prof. dra hab. n. med. Krzysztofa J. Filipiaka „COVID-19, post-COVID, LONG COVID – aktualne wyzwania medycyny”.

Tych Państwa, którzy nie będą z nami – zapraszamy do śledzenia zapisów wideo i relacji fotograficznej z tej inauguracji, które pojawią się na uczelnianej stronie internetowej.

Dopuszczamy jednocześnie obecność studentów i pracowników, przy zachowaniu środków ostrożności epidemicznej, którzy wyrażą chęć na uczestnictwo w inauguracji, do wyczerpania wolnych miejsc na sali. Osoby takie proszone są o kontakt w tej sprawie pod adresem mailowym: gabriela.rybaczuk@uczelniamedyczna.com.pl do piątku 08.10.2021 roku do godz. 15.00

Tagi
Udostępnij na Facebooku
Designed by Brigatta