KATALOG BIBLIOTECZNY WIRTUALNY DZIEKANAT

Aktualności

DATA
13 / 03 / 2024

L’Oréal-UNESCO Dla Kobiet i Nauki – zgłoś swój udział

 

Szanowni Państwo,

Wystartował nabór zgłoszeń do 24. edycji programu stypendialnego L’Oréal-UNESCO Dla Kobiet i Nauki, którego celem jest wspomaganie i promocja osiągnięć naukowych  badaczek prowadzących działalność naukową w dziedzinie nauk o życiu.

Program stypendialny jest organizowany przez L’Oréal Polska wraz z Polskim Komitetem do spraw UNESCO, Ministerstwem Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Polską Akademią Nauk oraz UN Global Compact Network Poland i znakomicie wpisuje się już od 2001 roku w mapę wspierania rozwoju nauki oraz prowadzenia badań przez wyróżniające się studentki, doktorantki oraz badaczki przygotowujące rozprawę habilitacyjną, którym udzielono finansowego wsparcia w celu kontynuacji ścieżki rozwoju naukowego.

 

Projekt adresowany jest do naukowczyń, prowadzących przełomowe badania w zakresie nauk o życiu. O stypendium mogą ubiegać się badaczki na każdym etapie kariery naukowej, które w roku wypłacania nagrody (2025) nie osiągną: 26. roku życia – w przypadku magistrantek, 32. roku życia – w przypadku doktorantek, oraz 40. roku życia – w przypadku habilitantek.

 

Więcej informacji o idei oraz założeniach programu, a także o zasadach aplikacji o stypendium znajduje się na specjalnie dedykowanej stronie internetowej https://www.lorealdlakobietinauki.pl

 

Wnioski można składać do 5 maja br.

 

Tagi
Udostępnij na Facebooku
Designed by Brigatta

Warning: Only the first byte will be assigned to the string offset in /home/uwmsc/ftp/uwmscnowe/wp-content/plugins/responsive-menu/v4.0.0/inc/helpers/custom-functions.php on line 218