KATALOG BIBLIOTECZNY WIRTUALNY DZIEKANAT

OGŁOSZENIA BIEŻĄCE

PRACA BIBLIOTEKI NA POCZĄTKU MAJA


(aktualizacja, 29 IV 2024)


1-3 maja – Biblioteka zamknięta


4 maja – zapraszamy w godz. 9-16


Przypominamy, że poza dniami świątecznymi, włączając w to niedziele, oraz dniami wyjątkowo uznanymi przez Uczelnię za wolne od pracy, Biblioteka jest otwarta w każdym dniu tygodnia, także w soboty.

 


 

Ostatnie egzemplarze książek

 

   Drodzy Czytelnicy, jako biblioteka w ostatnim czasie postanowiliśmy pozostawiać na półkach pierwsze egzemplarze książek, które nie będą możliwe do wypożyczenia. Można je rozpoznać po czerwonej kropce przyklejonej na grzbiecie danego woluminu, a także sprawdzić tę informację wchodząc w zestawienie „REZERWA”, które znajduje się w na głównej stronie naszego katalogu  bibliotecznego, http://libra.uczelniamedyczna.com.pl/cgi-bin/LibraOpac.dll?zd&sID=0&zID=112

  W ten sposób chcemy uniknąć sytuacji, gdy wszystkie egzemplarze podręcznika (np. „Badań laboratoryjnych” F. Kokota) będą wypożyczone, co uniemożliwiłoby skorzystanie z podręcznika przez pozostałych czytelników. Unieruchamiając jeden egzemplarz na bibliotecznej półce, zapewniamy możliwość skorzystania przez wszystkich z książki na miejscu w czytelni. Chcemy w ten sposób dać Czytelnikom pewność, że zawsze będą mieli do wglądu jeden egzemplarz. Natomiast książki posiadane tylko w jednym egzemplarzu nie będą z reguły chronione w ten sposób, ponieważ rzadko kiedy potrzebuje ich równocześnie więcej osób.

 

 

Tablica informacyjna Biblioteki znajduje się w korytarzu na parterze

 

Przypominamy: telefon 22 7034391 (numer tylko do Biblioteki)

Możliwe umawianie spotkań w innych godzinach, zwłaszcza przysposobienia biblioteczno-informacyjnego dla grup studentów kierunków: kosmetologia, pielęgniarstwo i ratownictwo medyczne.

Designed by Brigatta