KATALOG BIBLIOTECZNY WIRTUALNY DZIEKANAT

Aktualności

DATA
24 / 10 / 2019

MEDYCZNE KOMPLETY – Multimedialna konferencja z ekspertami zdrowia i pacjentami dla studentów i lekarzy

Serwis Poradnikzdrowie.pl organizuje MEDYCZNE KOMPLETY MEDYCZNE KOMPLETY to cykl multimedialnych, interaktywnych, bezpłatnych spotkań dla studentów uczelni medycznych z ekspertami medycyny i ochrony zdrowia oraz z pacjentami.

Pierwsze spotkanie poświęcone będzie zdrowiu i rozwoju najmłodszych pacjentów. Odbędzie się 16 listopada 2019 r. w Hotelu Bellotto w Warszawie. MEDYCZNE KOMPLETY to nowy projekt edukacyjny realizowany przez Poradnikzdrowie.pl. Przedsięwzięcie ma na celu poszerzenie wiedzy teoretycznej zdobywanej na uczelniach o treści praktyczne i tematy przydatne młodym lekarzom.

I edycja MEDYCZNYCH KOMPLETÓW poświęcona będzie zdrowiu dzieci w wieku od 0 do 3 lat, a w szczególności takim zagadnieniom, jak: profilaktyka zdrowotna, karmienie i żywienie, rozwój ruchowy, problemy dermatologiczne i choroby nowotworowe. Odbędzie się 16 listopada 2019 r. w Hotelu Bellotto w Warszawie. Bezpłatna rejestracja i szczegółowe informacje znajdują się na stronie: medycznekomplety.pl – Podczas pierwszych Medycznych Kompletów chcemy zwrócić uwagę na zagadnienia dotyczące budowania relacji i komunikacji między lekarzem a małym pacjentem oraz jego rodzicami.

Lekarze z długoletnim stażem zawodowym podzielą się z uczestnikami swoimi doświadczeniami z pierwszych lat pracy w zawodzie. Opowiedzą także o najtrudniejszych wyzwaniach, jakim musieli stawić czoła. Wykłady poprowadzą wybitni eksperci, ale nie zabraknie też pacjentów, którzy opowiedzą historię swojej choroby i leczenia – mówi Agnieszka Pacuła, redaktor naczelna Poradnikzdrowie.pl. Patronat Honorowy: Minister Zdrowia, Narodowy Fundusz Zdrowia i Rzecznik Praw Pacjenta Partnerstwo merytoryczne: Państwowy Zakład Higieny – Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego, Naczelna Izba Lekarska, Krajowy Konsultant w dziedzinie dermatologii i wenerologii, Polskie Towarzystwo Położnych, Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA – Poland, Samorząd Studentów Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, Stowarzyszenie Fizjoterapia Polska, Fundacja Osób Chorych na Otyłość OD-WAGA, Fundacja SYNAPSIS, a także „Super Biznes”, miesięcznik „Zdrowie” i „M jak mama”. Partnerzy konferencji: Link4, Nestle Nutrition Institute, Medicover i Ziaja Med.

Poradnikzdrowie.pl to jeden z największych polskich serwisów o tematyce zdrowotnej. Jego misją jest edukacja oraz propagowanie i kreowanie prozdrowotnych zachowań. Poradnikzdrowie.pl to wysokiej jakości treści merytoryczne redagowane przez doświadczonych dziennikarzy przy współpracy z ekspertami z różnych dziedzin medycyny, opieki zdrowotnej oraz obszarów pokrewnych. Pod względem oglądalności serwis od lat znajduje się w czołówce serwisów z kategorii Zdrowie i medycyna. We wrześniu odwiedziło go blisko 5 milionów użytkowników (Gemius PBI, wrzesień 2019)

Tagi
Udostępnij na Facebooku
Designed by Brigatta

Warning: Only the first byte will be assigned to the string offset in /home/uwmsc/ftp/uwmscnowe/wp-content/plugins/responsive-menu/v4.0.0/inc/helpers/custom-functions.php on line 218